rabat ilościowy
Szafa szatniowa 'Z' - WEMO, 3 x 400 mm, kolor drzwi zielony RAL5018, bez nóg, zamek obrotowy na kłódkę
nr art.: 114120

2 287,00 zł bez VATu
2 813,01 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 058,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (50 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 408
Opis
- 2 szafki w jednej kolumnie 400 mm
- szerokość przedziału szafki 400 mm
Spawana konstrukcja samonośna. Dużą sztywność zapewnia zastosowanie wielu dodatkowych zagięć i połączeń spawanych. Znormalizowane wymiary zewnętrzne: wysokość 1800 mm i głębokość 500 mm, szerokość 1 przedziału szafki 400 mm.
Wykończenie powierzchniowe szafki – lakier proszkowy w kombinacji jasnoszary korpus RAL7035 i różnokolorowe drzwi. Powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości, długotrwałe zachowanie koloru.
Wyposażenie – każda szafka wyposażona jest w drążek na ubrania i 3 przesuwane haczyki. Z zewnętrznej strony drzwi znajduje się samoprzylepna ramka na wizytówkę. Drzwi zawieszone są na wewnętrznych zawiasach.
Szafkę można postawić na ławce, cokole lub na ramie z nogami. Bezpieczne jednopunktowe zamykanie z obrotowym na kłódkę.Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL5018 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | cokół 40 mm |
| zamek | zamek obrotowy na kłódkę |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość drzwi | 6 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |












