Szafa na laptopy, z zasilaniem, 30 przedziałów, szer.x gł.x wys.: 1310x540x1250 mm, kolor: korpusu szary RAL7035/ drzwi czerwony RAL3020


Opis
- do bezpiecznego przechowywania laptopów i jednoczesnego ładowania ich z sieci 230 V
Konstrukcja metalowa jest lakierowana proszkowo. Ścianki boczne są perforowane w celu zapewnienia naturalnej wentylacji dla laptopów. Góra część szafki to melaminowy blat w kolorze szarym o grubości 18 mm.
Maks. Wielkość laptopa to 80 x 340 x 470 mm, co odpowiada ekranowi o przekątnej 17“. Laptopy wkłada się na półkę i podłącza do gniazdka 230 V (na każdej półce jest niezależne gniazdko).
Całą szafkę można zamknąć i podłączyć przewodem do zewnętrznego gniazdka 230V (długość 3 m). Ładowanie uruchamia się po włączeniu głównego wyłącznika. Ładowanie można włączyć poprzez naciśnięcie centralnego włącznika. Włączenie funkcją „miękkiego startu”, tj. poprzez ograniczenie prądu rozruchowego. Dzięki temu nie dochodzi do nagłego przeciążenia, gdy do sieci podłączonych jest jednocześnie kilka laptopów. Podłączenie do sieci elektrycznej sygnalizowane jest zapaleniem się kontrolki w wyłączniku. Całość jest wyposażona w bezpiecznik automatyczny 16A.
Całą szafkę można zamknąć dwuskrzydłowymi drzwiami z wielopunktowym zamkiem z wkładką cylindryczną, a w razie potrzeby przesunąć w ustalone miejsce.
Do lepszej manipulacji szafka znajduje się na 4 kółkach skrętnych o średnicy 100 mm.
Parametry
| kolor drzwi | czerwony RAL3020 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 100 kg |
| głębokość | 540 mm |
| szerokość całkowita | 1310 mm |
| wysokość | 1250 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 30 szt. |
| ilość schowków w słupie | 10 szt. |




















