Przeszklona szafka ze schowkami, 2x4 schowki, wys.xszer.xgł.: 1800x600x500 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 114203

2 936,00 zł bez VATu
3 611,28 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 419
Opis
Do przechowywania osobistych rzeczy z kontrolą wizualną.
Konstrukcja spawana z blachz stalowej z powierzchnią pomalowana lakierem proszkowym, standardowo w kolorze szarym RAL7035.
Drzwi zawieszone na zawiasach wewnętrznych, rama drzwi z blachy stalowej o grubości 1,5 mm wypełniona przezroczystym pleksi o grubości 4 mm. Standardowo zamykane na zamek z wkładką cylindryczną i dwoma kluczami.
Szafki można również zamówić w kombinacji z zamkiem szyfrowym albo zamkiem na monetę.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | bez podstawy |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków | 8 szt. |
| ilość schowków w słupie | 4 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość schowków
ilość schowków w słupie
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
114202
4 szt.
2 szt.
2 274,00 zł
na zamówienie (29 dni)





