Sejf meblowy z wewnętrznym schowkiem, wys. x szer. x gł.:455 x 395 x 380 mm
nr art.: 114205
1 487,00 zł bez VATu
1 829,01 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 583
Opis
Poziom zabezpieczenia przed kradzieżą S2 według normy EN14450
Korpus dwuścienny o grubości 30 mm. Drzwi dwuścienne 53 mm z zewnętrzna płytą stalową 3 mm, trójstronne sworznie zabezpieczające, kąt otwarcia drzwi 180°. Zamykane zamkiem na klucz klasy I VdS. Mocowanie za pomocą otworów, dwa są w tylnej i dwa w dolnej ściance.
Standardowo z wewnętrznym schowkiem o wysokości 75 mm, zamykanym na zamek patentowy. W skład dostawy wchodzą uchwyty na broń krótką (5 szt.) do samodzielnego, łatwego montażu przez klienta (za pomocą dwustronnej taśmy).
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | meblowy |
| ciężar | 40 kg |
| głębokość | 380 mm |
| głębokość wewnętrzna | 290 mm |
| szerokość | 395 mm |
| szerokość wewnętrzna | 335 mm |
| wysokość | 455 mm |
| wysokość wewnętrzna | 321 mm |
| ilość półek | 1 szt. |




