Lekki, ognioodporny sejf na dokumenty, wys. x szer. x gł.:1170 x 700 x 510 mm
nr art.: 114214
EAN: 5901468314591
4 366,00 zł bez VATu
5 370,18 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 587
Opis
Odporność na ogień 30 min. zgodnie z normą EN 15659
Klasa bezpieczeństwa S1 według EN 14450
Są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania ważnych dokumentów. Odporność na ogień została określona na poziomie LFS30P według normy EN 15659 tzn. zabezpieczenie zamkniętych wewnątrz dokumentów papierowych przez okres 30 minut. Poziom zabezpieczenia przed kradzieżą jest określony jako S1 według normy EN 14450:2006.
Drzwi i korpus są dwuścienne, wymiarowo dostosowane do ustawiania segregatorów A4. Drzwi otwierane do 180°.
Sejfy wyposażone są seryjnie w zamek do sejfów z dwustronnym kluczem, okucia i zawiasy wystają poza drzwi o 60 mm. Standardowo dostarczane są z otworami do mocowania do podłogi lub ściany oraz z półkami regulowanymi na wysokość.
Parametry
| konstrukcja drzwi | jednoskrzydłowe |
| wykonanie | ognioodporny |
| ciężar | 144 kg |
| głębokość | 565 mm |
| głębokość wewnętrzna | 348 mm |
| szerokość | 700 mm |
| szerokość wewnętrzna | 565 mm |
| wysokość | 1170 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1029 mm |
| ilość półek | 2 szt. |







