Regał CLIP z pojemnikami 2000x1000x300 mm, dodatkowy, 10 półek, 36 szt. pojemników.

Opis
Regał charakteryzuje się stabilnością i trwałością dzięki zastosowaniu drucianych wzmocnień, które są umieszczone z tylniej strony regału. Montaż jest bardzo szybki i łatwy – łączenie przez wsunięcie, zamiast skręcania śrubami. Wsporniki regałów wyposażone są w stopki z możliwością zakotwienia do podłogi. Półki przestawne są w odstępie, co 25 mm.
Zewnętrzna, całkowita głębokość regału = głębokość połki + 36 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału podstawowego = szerokość połki + 56 mm
Zewnętrzna, całkowita dugość regału dodatkowego = szerokość połki + 6 mm
Można je ustawiać w szeregi za pomocą jednego podstawowego i nieograniczonej ilości regałów dodatkowych.
Standardowa dostawa składa się z regału i pojemników włącznie z przezroczystymi okienkami i etykietami.
Pojemniki wyprodukowane z wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia polipropylenu, odpornego na działanie olejów, tłuszczów, większości kwasów i zasad. Odporne na temperatury w zakresie -20°C do +90°C. Na ściance czołowej znajduje się uchwyt. W bocznych ściankach znajdują się prowadnice do przeprowadzenia podziału pojemnika przy użyciu wzdłużnych lub poprzecznych przegród. Pojemniki mają standardowo zabezpieczenie przed wypadnięciem, które umożliwia skośne ułożenie. Dostarczamy je w kolorze niebieskim odpowiadającym RAL5015.
Pojemniki w dostawie standardowej:
36 szt. niebieskie (wys. x szer. x gł.) 140 x 234 x 300 mm
Parametry
| powierzchnia | ocynkowany |
| typ regału | dodatkowy |
| nośność pola regałowego | 1100 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość półki | 300 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pojemników | 36 szt. |
| ilość półek | 10 szt. |









