Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M1, moduł 2x2, kolor czerwony.
nr art.: 114584
6,50 zł bez VATu
8,00 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 379
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 2 x 2 |
| długość całkowita | 22 mm |
| głębokość wpustów | 48 mm |
| śrendica wpustów | 12,5 mm |
| szerokość całkowita | 22 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















