promocja
Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M4, moduł 5x5, kolor czerwony.
nr art.: 114587
Cena podstawowa
9,30 zł
promocja
6,40 zł bez VATu
promocja
7,87 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 379
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 5 x 5 |
| długość całkowita | 52 mm |
| głębokość wpustów | 77 mm |
| śrendica wpustów | 31 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 102 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















