Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M5, moduł 8x8, kolor czerwony.
nr art.: 114588
17,70 zł bez VATu
21,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 379
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 8 x 8 |
| długość całkowita | 82 mm |
| głębokość wpustów | 72 mm |
| śrendica wpustów | 42,5 mm |
| szerokość całkowita | 82 mm |
| wysokość całkowita | 102 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















