Kostka do układania narzędzi z uchwytem typu ABS 63, moduł 8x8, kolor czerwony.
nr art.: 114599
17,70 zł bez VATu
21,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 380
Opis
Uchwyty ABS - do układania i przechowywania narzędzi z uchwytem typu ABS.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 8 x 8 |
| długość całkowita | 82 mm |
| głębokość wpustów | 40 mm |
| śrendica wpustów | 35 mm |
| szerokość całkowita | 82 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















