Kostka do układania narzędzi z uchwytem typu CAPTO - C 6, moduł 10x10, kolor czerwony.
nr art.: 114609
22,40 zł bez VATu
27,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 380
Opis
Uchwyty CAPTO - do układania i przechowywania narzędzi z uchwytem typu Capto.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 10 x 10 |
| długość całkowita | 102 mm |
| głębokość wpustów | 40 mm |
| śrendica wpustów | 44,5 mm |
| szerokość całkowita | 102 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















