Kostka do układania noży tokarskich, box 20x20, moduł 5x5, kolor czerwony.
nr art.: 114613
11,10 zł bez VATu
13,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 381
Opis
Boxy do układania noży tokarskich - do układania i przechowywania noży tokarskich.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 5 x 5 |
| długość całkowita | 52 mm |
| głębokość wpustów | 67 mm |
| śrendica wpustów | 20,4 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















