Kostka do układania wierteł o średnicy12-13,9mm - D12-D13,9, moduł 20x5, kolor czerwony.
nr art.: 114620
23,30 zł bez VATu
28,66 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 381
Opis
D-boxy - służą do układania wierteł
- średnice otworów są wykonane ze skokiem co 0,1 mm (otwory posiadają opisy)
- opis ułatwia odnalezienie właściwego wiertła, a jednocześnie odłożenie go na właściwe miejsce
- głębokość otworów: 12-20 mm
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| moduł łączący | 20 x 5 |
| długość całkowita | 202 mm |
| głębokość wpustów | 13,9 mm |
| śrendica wpustów | 12 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 20 szt. |
















