rabat ilościowy
Kosz na odpady do segregowania, z tworzywa ABS, pojemność 35 l, moduł podstawowy.
nr art.: 114698
321,00 zł bez VATu
394,83 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
288,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 490
Opis
- pojemność 35 l
- konstrukcja wykonana z tworzywa ABS, odpornego na uderzenia, w kolorze szarym
- szeroko otwierana pokrywa
- wewnętrzny, wyjmowany pojemnik z tworzywa
- zestawy tworzy się z modułu podstawowego i dowolnej liczby modułów dodatkowych
- dostawa wraz z kompletem nalepek do segregowania odpadów
Parametry
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | plastik |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 35 l |
| głębokość | 415 mm |
| szerokość | 350 mm |
| wysokość | 570 mm |











