rabat ilościowy
Słupek odgradzający niski Expo z pasem samonawijającym 2,3m, chromowany, błyszczący
nr art.: 114823
625,00 zł bez VATu
768,75 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
562,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
Słupki niskie, specjalnie przystosowane do powierzchni wystawowych, aby nie przesłaniały widoku eksponatów.
- długość taśmy 2,3 m, szerokość 50 mm
- 4-drożny system (1 kaseta z taśmą i 3 uchwyty)
- stalowy słupek
- ciężka stalowa podstawa
- taśma standardowo w kolorze czarnym
Kaseta z taśmą wyposażona jest w system blokady, który umożliwia płynne wysuwanie lub wsuwanie pasów. Odpowiedni naciąg taśm zapewnia stabilność słupków. Nie dochodzi do zużycia taśmy.
Na życzenie dostarczamy taśmę w innym kolorze lub z indywidualnym nadrukiem (logo, napis). Prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Parametry
| kolor podstawy | stal nierdzewna błyszcząca ![]() |
| kolor taśma | czarny ![]() |
| ciężar | 9,6 kg |
| długość taśmy | 2,3 m |
| średnica podstawy | 368 mm |
| średnica słupka | 70 mm |
| szerokość taśmy | 50 mm |
| wysokość | 565 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor podstawy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
115356
stal nierdzewna matowa


625,00 zł
na zamówienie (10 dni)














