rabat ilościowy
Słupek odgradzający Classic z pasem samonawijającym 2,3m, lakierowany niebieski
nr art.: 114829
687,00 zł bez VATu
845,01 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
618,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 517
Opis
Praktyczne i eleganckie rozwiązanie do odgradzania, naprowadzania, ograniczenia powierzchni i zagrodzenia wejść, pomieszczeń, itp.
- 4-drożny system (1 kaseta z taśmą i 3 uchwyty)
- aluminiowy słupek
- ciężka stalowa podstawa
- taśma standardowo w kolorze czarnym
Kaseta z taśmą wyposażona jest w system blokady, który umożliwia płynne wysuwanie lub wsuwanie pasów. Odpowiedni naciąg taśm zapewnia stabilność słupków. Nie dochodzi do zużycia taśmy.
Na życzenie dostarczamy taśmę w innym kolorze lub z indywidualnym nadrukiem (logo, napis). Prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Parametry
| kolor podstawy | niebieski ![]() |
| kolor taśma | czarny ![]() |
| ciężar | 12 kg |
| długość taśmy | 2,3 m |
| średnica podstawy | 355 mm |
| średnica słupka | 70 mm |
| szerokość taśmy | 50 mm |
| wysokość | 1000 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor podstawy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
114828
czarny


687,00 zł
na zamówienie (10 dni)
114830
czerwony


687,00 zł
na zamówienie (10 dni)
114826
srebrny matowy


717,00 zł
na zamówienie (10 dni)

















