rabat ilościowy
VARIOfit wózek do opon z 2 piętrami, wys. x szer.: 1430 x 1205 mm, nośność 300 kg
nr art.: 114918
EAN: 4035694012455

1 250,00 zł bez VATu
1 537,50 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 125,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 77
Opis
- do opon o średnicy 540–820 mm
- nośność 300 kg
- spawana stalowa rama, z kieszenią do dokumentów A4, pionową
- powierzchnia wykończona lakierem proszkowym w kolorze niebieskim RAL 5010 lub antracyt RAL7016 na zamówienie
- ocynkowane rury spinające/nośne z połączeniami śrubowymi
- 2 kółka skrętne z hamulcem i 2 stałe z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi i jest odporna na ścieranie
- skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit®
- wysokość półek: 170 / 1030 mm
- prześwit: 835 mm
Możliwość ustawiania na 5 poziomach, patrz Akcesoria.
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 27 kg |
| nośność | 300 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 150 kg |
| głębokość całkowita | 780 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 1205 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1140 mm |
| wysokość całkowita | 1430 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |









