Szafa do szatni w pomieszczeniach o dużej wilgotności, dzielona, 6 schowków, szer. 1200 mm, 4 nogi, zamek obrotowy, biała

Opis
- ścianki i drzwi z HPL
- konstrukcja z profili aluminiowych
Ścianki szafek do szatni wykonane są z wysokociśnieniowego laminatu pokrytego melaminą (płyta HPL). Jest to materiał bardzo estetyczny i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, nienasiąkliwy, pod względem aseptyczności nadający się do stosowania w przemyśle spożywczym, do wyposażania pomieszczeń szpitalnych, nadaje się również do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności i częstego użytkowania.
- korpus wykonany jest z płyty o grubości 4 mm w kolorze białym
- słupki narożne i cała konstrukcja nośna wraz z ciągłymi zawiasami drzwi jest wykonana z anodowanych profili aluminiowych
- drzwi są kolorowe, wykonane z płyty HPL o grubości 8 mm
Wyposażenie segmentów:
2 haczyki na ściance bocznej
- szafy są posadowione na aluminiowych podnóżkach o wysokości 200 mm
- wyposażone są w śruby do regulacji wysokości dla wyrównania nierówności podłoża
- podnóżki szafy można na zamówienie wyposażyć w cokół maskujący z białej płyty HPL
Drzwi wyposażone są w zamek obrotowy na kłódkę.
Parametry
| kolor drzwi | biały RAL9010 ![]() |
| kolor korpusu | biały RAL9010 ![]() |
| materiał | HPL |
| podstawa | na nogach |
| zamek | zamek obrotowy na kłódkę |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 2000 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 6 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |


















