Szafa do szatni w pomieszczeniach o dużej wilgotności, 3 x 300 mm, na ławce, zamek z wkładką, drzwi białe

Opis
- ścianki i drzwi z HPL
- konstrukcja z profili aluminiowych
Ścianki szafek do szatni wykonane są z wysokociśnieniowego laminatu pokrytego melaminą (płyta HPL). Jest to materiał bardzo estetyczny i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, nienasiąkliwy, pod względem aseptyczności nadający się do stosowania w przemyśle spożywczym, do wyposażania pomieszczeń szpitalnych, nadaje się również do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności i częstego użytkowania.
- korpus wykonany jest z płyty o grubości 4 mm w kolorze białym
- słupki narożne i cała konstrukcja nośna wraz z ciągłymi zawiasami drzwi jest wykonana z anodowanych profili aluminiowych
- drzwi są kolorowe, wykonane z płyty HPL o grubości 8 mm
Wyposażenie segmentów:
półka górna i poprzeczka
- szafy są posadowione na ławce
- wyposażone są w śruby do regulacji wysokości dla wyrównania nierówności podłoża
- ławka ma wysokość 420 mm, siedzisko jest o głębokości 300 mm wykonane z listew HPL, standardowo w kolorze drzwi
Drzwi standardowo wyposażone są w zamek z wkładką (2 klucze).
Parametry
| kolor drzwi | biały RAL9010 ![]() |
| kolor korpusu | biały RAL9010 ![]() |
| materiał | HPL |
| podstawa | na ławce |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 2000 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 3 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |


















