rabat ilościowy
Wysokie krzesło przemysłowe MODERN na stopkach, z podnóżkiem, czarne.
nr art.: 115081
719,00 zł bez VATu
884,37 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
683,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 15 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 297
Opis
Siedzisko i oparcie z antypoślizgowego poliuretanu wysokiej jakości jest w dużym stopniu odporne na znieczyszczenia chemikaliami, olejami, rozpuszczalnikami - nie absorbuje wody. Materiał ten jest łatwy w czyszczeniy, możliwa dezynfekcja. Ergonomiczny kształt wraz plastyczną powierzchnią gwarantuje stałą wentylację. Oparcie wyposażone w mechnizm umożliwiający ustawianie wysokości.
Mechanizm podnośnika pneumatycznego umożliwia bardzo proste nastawianie wysokości.
Pięcioramienna podstawa krzyżakowa ze stali chromowanej.
Parametry
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| nośność | 130 kg |
| głębokość siedziska | 450 mm |
| średnica podnóżka | 430 mm |
| szerokość siedziska | 450 mm |
| wysokość siedziska maks. | 790 mm |
| wysokość siedziska min. | 500 mm |





