rabat ilościowy
Kosz zewnętrzny metalowy Piramida, pojemność 35 l, z popielniczką, do zabetonowania, ocynkowany
nr art.: 115097
1 109,00 zł bez VATu
1 364,07 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
998,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (19 dni)
Opis
Spawana, stabilna konstrukcja cynkowana ogniowo z blachy o gr. 2 – 3 mm gwarantuje wysoką zwartość, trwałość i dodatkową odporność mechaniczną i termiczną. Te właściwości umożliwają zastosowanie kosza w miejscach publicznych często uczęszczanych.
Ze względu na dużą wagę i sposób przymocowania, kradzież koszy jest praktycznie niemożliwa.
- wyciągnięcie kosza wymaga zastosowania klucza trójkątnego do obsługi, który jest elementem dostawy
- w części górnej wbudowana jest wyjmowana osobno popielniczka
- do zabetonowania
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk |
| mocowanie | do zabetonowania |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 26 kg |
| pojemność | 35 l |
| głębokość | 265 mm |
| szerokość | 320 mm |
| wysokość | 720 mm |





