rabat ilościowy
Składany gitterbox - 1200x800x800 mm, nośność 1000 kg, kolor szary RAL7030
nr art.: 115107
924,00 zł bez VATu
1 136,52 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
877,00 zł
dla 11 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 78 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 205
Opis
Metalowa skrzyniopaleta wykonanie Europejskie typu „Y“, umożliwia manipulowanie trzema sposobami:
• w stanie zawieszonym
• za pomocą wózków widłowych z możliwością wsunięcia wideł z dowolnej strony
• przesuwanie na przenośniku rolkowym
- szybkie składanie i rozkładanie
- po złożeniu niewielka wysokość 320 mm
Podłoga: deski drewniane wstawione w stalowy profil typu L, wysokość podjazdowa (wysokość nóg) 100 mm, wymiary do wjazdu wózkiem widłowym 760/590 mm.
Ściany: siatka 50 x 50 mm z drutu 4 mm wbudowana w ramę stalową z profili L, jedna z dłuższych ścian podzielona na połowy, górna część otwierana z tabliczką identyfikującą 320 x 240 mm.
Zabezpieczenie antykorozyjne: standardowo malowanie w kolorze, szarym RAL7030.
Parametry
| kolor | szary RAL7030 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | kratowe, jedna w połowie składana |
| ciężar | 70 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość | 1200 mm |
| długość zewnętrzna | 1240 mm |
| szerokość | 800 mm |
| szerokość zewnętrzna | 835 mm |
| wysokość | 800 mm |
| wysokość po złożeniu | 320 mm |
| wysokość zewnętrzna | 970 mm |
| ustawialność w stos | 4 szt. |










