Wózek VARIOfit z wanną spustową, pojemność 42 l, dł x szer.: 1100x600 mm
nr art.: 115180
EAN: 4035694010543

2 191,00 zł bez VATu
2 694,93 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 37
Opis
Do prac montażowych i manipulacyjnych, gdy może dojść do niepożądanego wycieku oleju, itp.
- konstrukcja stalowa spawana o nośności 250 kg
- pomalowana lakierem proszkowym na kolor niebieski RAL5010
- dwa stałe i dwa obrotowe koła o średnicy 125 mm na łożyskach kulkowych z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną na nogi VARIOfit®
- bieżnik z szarej gumy termoplastycznej, niebrudzący, na feldze z tworzywa
- spawana konstrukcja z olejoszczelną wanną z pałąkiem
- pojemność wanny 42,5 l, powierzchnia użytkowa z ocynkowanej kraty, oczko kraty 30x30 mm
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 990 x 590 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 37 kg |
| nośność | 250 kg |
| objętość wychwytu | 42,5 l |
| długość całkowita | 1100 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| wysokość całkowita | 1010 mm |
| wysokość ładowania | 300 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





