Przemysłowy odkurzacz AERO 26-21 PC, na sucho i na mokro, dodatkowe gniazdo, moc 1250 W, zbiornik 25 l


Opis
- łatwy w obsłudze
- do odkurzania na sucho i na mokro
Kompaktowy, lekki, wytrzymały i ergonomiczny odkurzacz. Standardowy system mocowania akcesoriów i narzędzi. Odkurzaczem można odkurzać suche i mokre zanieczyszczenia. Przy odkurzaniu na sucho zaleca się używanie worków na odpady.
Wysoką jakość filtracji gwarantuje wydajny filtr kasetowy ze zmywalnego materiału PET o dużej trwałości z półautomatycznym systemem otrząsania filtra. System pozwala utrzymać niezmiennie wysoką moc ssania w całym cyklu. System wydmuchu powietrza pomaga w czyszczeniu w trudno dostępnych miejscach.
Korpus i pojemnik na odpady z bardzo wytrzymałego tworzywa.
Odkurzacz posiada wbudowane gniazdo elektryczne 230V/2,4kW do podłączenia ręcznych elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączenia odkurzacza.
Wyposażenie standardowe, Ø 32 mm:
czarny wąż elastyczny 3,5 m
rura, 2-częściowa
końcówka ze szczotką
końcówka szczelinowa
koncówka uniwersalna 115 mm
dysza do podłogi 300 mm
adapter do podłączenia elektronarzędzi
filtr lamelowy PET
worek na odpadki fleece, 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 64 dB |
| ciężar | 9 kg |
| pojemność zbiornika | 25 l |
| dł. kabla elektrycznego | 5 m |
| podciśnienie | 210 mBar |
| długość | 375 mm |
| szerokość | 390 mm |
| szerokość robocza | 300 mm |
| wysokość | 530 mm |
| moc | 1250 W |













