Przemysłowy odkurzacz AERO31-21 PC INOX, na sucho i na mokro, dodatkowe gniazdo, moc 1250 W, zbiornik 30 l


Opis
- łatwy w obsłudze
- do odkurzania na sucho i na mokro
Kompaktowy, lekki, wytrzymały i ergonomiczny odkurzacz. Standardowy system mocowania akcesoriów i narzędzi. Odkurzaczem można odkurzać suche i mokre zanieczyszczenia. Przy odkurzaniu na sucho zaleca się używanie worków na odpady.
Wysoką jakość filtracji gwarantuje wydajny filtr kasetowy ze zmywalnego materiału PET o dużej trwałości z półautomatycznym systemem otrząsania filtra. System pozwala utrzymać niezmiennie wysoką moc ssania w całym cyklu. System wydmuchu powietrza pomaga w czyszczeniu w trudno dostępnych miejscach.
Pojemnik na odpady ze stali nierdzewnej, korpus z bardzo wytrzymałego tworzywa. Odkurzacz posiada wbudowane gniazdo elektryczne 230V/2,4kW do podłączenia ręcznych elektronarzędzi z funkcją automatycznego włączenia odkurzacza.
Wyposażenie standardowe
- wąż ssący o śred. 32 mm, 3,5 m
- rura przedłużająca, z tworzywa
- dysza uniwersalna o szer. 115 mm
- dysza podłogowa o szer. 300 mm
- dysza szczelinowa
- dysza szczotkowa
- filtr kasetowy PET
- fizelinowy worek na odpady 1 szt.
Parametry
| poziom hałasu | 64 dB |
| ciężar | 10,5 kg |
| pojemność zbiornika | 30 l |
| przepływ powietrza | 60 l/s |
| dł. kabla elektrycznego | 5 m |
| podciśnienie | 210 mBar |
| długość | 390 mm |
| szerokość | 400 mm |
| szerokość robocza | 300 mm |
| wysokość | 635 mm |
| moc | 1250 W |











