Zabezpieczająca szafa na łatwopalne chemikalia na 90 min., 3 półki + wanna, szer. 900 mm, TSA/AGT, drzwi kolor żółty


Opis
- typ 90 zgodnie z normą EN 14470-1
- test GS/certyfikacja CE
Szafa do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych, chemikaliów i innych substancji zagrażających środowisku naturalnemu o wytrzymałości przeciwpożarowej 90 minut – przetestowana zgodnie z normą europejską EN 14470-1.
Stabilna konstrukcja stalowa z izolacją przeciwpożarową oraz powłoką z żywicy melaminowej.
W górnej części szafy umieszczone jest kominowe przyłącze do odciągu powietrza (średnica zewnętrzna 75 mm). Uziemienie wewnątrz i na zewnątrz szafy. Regulowane nóżki do wyrównania szafy do pozycji poziomej. Zintegrowany cokół o wysokości 100 mm z demontowanym frontem w celu łatwego obsługiwania wózkiem paletowym.
Wykonanie kolorystyczne – korpus zawsze w kolorze antracyt RAL 7016, powierzchnie i wyposażenie wewnętrzne lakierowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035. Drzwi różnokolorowe.
Drzwi - z wysokiej jakości uszczelnieniem, samozamykające w przypadku pożaru, zamocowane na 3 zawiasach, delikatne zamykanie amortyzowane tłokiem gazowym. Kąt otwierania 90° z blokadą w ustalonym położeniu dla wygodnego wkładania i wyciągania przedmiotów.
Zabezpieczone zamkiem cylindrycznym z kontrolą wizualną.
TSA – system automatycznego zamykania drzwi. Otwarte i zaaretowane drzwi zostaną automatycznie zamknięte po upływie ok. 60 s po ich otwarciu.
AGT – system otwierania dwuskrzydłowych drzwi za pomocą jednej ręki (otwieranie jednego skrzydła drzwi powoduje równoczesne, automatyczne otwieranie drugiego skrzydła drzwi). Zalecane do wygodnego umieszczania pojemników, które trzymane są w drugiej ręce.
Wyposażenie standardowe wewnętrzne:
- 3 półki z blachy stalowej, przestawne w odstępie 32 mm, z zabezpieczeniem przed wysunięciem i wypadnięciem. Nośność przy równomiernym obciążeniu 75 kg. Malowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035.
- dolna wanna wychwytowa z rusztem - z blachy stalowej, z trójstronnym uszczelnieniem w celu bezpiecznego wychwycenia wszystkich przypadkowo wyciekających substancji. Malowana proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035.
Na życzenie oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania wewnętrzne.
Parametry
| kolor drzwi | żółty RAL1004 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 343 kg |
| nośność korpusu | 600 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 75 kg |
| objętość wychwytu | 23 l |
| odporność na ogieň | 90 min. |
| głębokość | 615 mm |
| głębokość wewnętrzna | 520 mm |
| szerokość | 900 mm |
| szerokość wewnętrzna | 750 mm |
| wysokość | 1955 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1645 mm |
| ilość półek | 3 szt. |


















