Zabezpieczająca szafa na łatwopalne chemikalia na 30 min., 3 półki + wanna, szer. 1164 mm, drzwi kolor niebieski


Opis
- Typ 30 zgodnie z normą EN 14470-1
- Test GS/certyfikacja CE
Szafa do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych, chemikaliów i innych substancji zagrażających środowisku naturalnemu o wytrzymałości przeciwpożarowej 30 minut – przetestowana zgodnie z normą europejską EN 14470-1.
Stabilna konstrukcja wykonana ze specjalnych płyt żaroodpornych powlekanych żywicą melaminową. Elementy zabezpieczające są chronione przed korozją i oddzielone od wewnętrznej przestrzeni magazynowej.
W górnej części szafy umieszczone jest kominowe przyłącze do odciągu powietrza (średnica zewnętrzna 75 mm). Regulowane nóżki umożliwiające ustawienie szafy w pozycji poziomej. Zintegrowany cokół o wysokości 100 mm z demontowanym frontem w celu łatwego obsługiwania wózkiem paletowym.
Wykonanie kolorystyczne – korpus zawsze w kolorze antracyt RAL 7016, powierzchnie i wyposażenie wewnętrzne lakierowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035. Drzwi różnokolorowe.
Drzwi - z wysokiej jakości uszczelnieniem, samozamykające w przypadku pożaru, lekkiego otwarcia, delikatne zamykanie. Kąt otwierania 90° z blokadą dla wygodnego wkładania i wyciągania przedmiotów. Zewnętrzna strona drzwi z blachy stalowej. Zamykane profesjonalnym zamkiem cylindrycznym.
Wyposażenie standardowe wewnętrzne:
- 3 półki z blachy stalowej, przestawne w odstępie 32 mm, z zabezpieczeniem przed wysunięciem i wypadnięciem. Nośność przy równomiernym obciążeniu 75 kg. Malowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035.
- dolna wanna wychwytowa z rusztem - z blachy stalowej, z trójstronnym uszczelnieniem w celu bezpiecznego wychwycenia wszystkich przypadkowo wyciekających substancji. Malowana proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035.
Na życzenie oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania wewnętrzne.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 240 kg |
| nośność korpusu | 600 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 75 kg |
| objętość wychwytu | 33 l |
| odporność na ogieň | 30 min. |
| głębokość | 620 mm |
| głębokość wewnętrzna | 519 mm |
| szerokość | 1164 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1050 mm |
| wysokość | 1947 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1625 mm |
| ilość półek | 3 szt. |
















