Zabezpieczająca szafa na łatwopalne chemikalia na 30 min., 4 szuflady, szer. 864 mm, drzwi kolor niebieski


Opis
- Typ 30 zgodnie z normą EN 14470-1
- Test GS/certyfikacja CE
Szafa do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych, chemikaliów i innych substancji zagrażających środowisku naturalnemu o wytrzymałości przeciwpożarowej 30 minut – przetestowana zgodnie z normą europejską EN 14470-1.
Stabilna konstrukcja wykonana ze specjalnych płyt żaroodpornych powlekanych żywicą melaminową. Elementy zabezpieczające są chronione przed korozją i oddzielone od wewnętrznej przestrzeni magazynowej.
W górnej części szafy umieszczone jest kominowe przyłącze do odciągu powietrza (średnica zewnętrzna 75 mm). Regulowane nóżki umożliwiające ustawienie szafy w pozycji poziomej. Zintegrowany cokół o wysokości 100 mm z demontowanym frontem w celu łatwego obsługiwania wózkiem paletowym.
Wykonanie kolorystyczne – korpus zawsze w kolorze antracyt RAL 7016, powierzchnie i wyposażenie wewnętrzne lakierowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035. Drzwi różnokolorowe.
Drzwi - z wysokiej jakości uszczelnieniem, samozamykające w przypadku pożaru, lekkiego otwarcia, delikatne zamykanie. Kąt otwierania 90° z blokadą dla wygodnego wkładania i wyciągania przedmiotów. Zewnętrzna strona drzwi z blachy stalowej. Zamykane profesjonalnym zamkiem cylindrycznym.
Wyposażenie standardowe wewnętrzne:
- 4 szuflady – w znacznym stopniu poprawiają komfort użytkowania. Wanienka ociekowa z całkowitym wysuwem, jest wodoszczelna, spawana z blachy. W przypadku powstania pożaru system automatycznie wsuwa szuflady do środka, nie przeszkadzając tym samym w automatycznemu zamknięciu drzwi. Malowane proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035.
Na życzenie oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania wewnętrzne.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | jednoskrzydłowe |
| ciężar | 195 kg |
| nośność | 60 kg |
| nośność korpusu | 600 kg |
| objętość wychwytu | 19 l |
| odporność na ogieň | 30 min. |
| głębokość | 620 mm |
| głębokość wewnętrzna | 519 mm |
| szerokość | 864 mm |
| szerokość wewnętrzna | 750 mm |
| wysokość | 1947 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1625 mm |
| ilość szuflad | 4 szt. |




















