rabat ilościowy
Słupek odgradzający Pure z pasem samonawijającym 2m, kolor srebrny
nr art.: 115358
422,00 zł bez VATu
519,06 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
379,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 517
Opis
Praktyczne i eleganckie rozwiązanie do odgradzania, naprowadzania, ograniczenia powierzchni i zagrodzenia wejść, pomieszczeń, itp.
- długość taśmy 2 m, szerokość 50 mm
- 4-drożny system (1 kaseta z taśmą i 3 uchwyty)
- stalowy słupek i podstawa
- taśma standardowo w kolorze czarnym
Kaseta z taśmą wyposażona jest w system blokady, który umożliwia płynne wysuwanie lub wsuwanie pasów. Odpowiedni naciąg taśm zapewnia stabilność słupków. Nie dochodzi do zużycia taśmy.
Na życzenie dostarczamy taśmę w innym kolorze. Prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Parametry
| kolor podstawy | srebrny matowy ![]() |
| kolor taśma | czarny ![]() |
| ciężar | 11 kg |
| długość taśmy | 2 m |
| średnica podstawy | 320 mm |
| średnica słupka | 70 mm |
| szerokość taśmy | 50 mm |
| wysokość | 985 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor podstawy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
115357
czarny


422,00 zł
na zamówienie (10 dni)













