rabat ilościowy
Kartony składane, 3-warstwowe, 400x200x100 mm, opak.50 szt.
nr art.: 115364
181,00 zł bez VATu
222,63 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
153,00 zł
dla 10 opak. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 15 opak.
Opis
- łatwe zestawienie
- odporne na rozdarcie i wilgoć
- niewrażliwe na wahania temperatury
- nadają się w całości do ponownego przetworzenia, przez co chronią środowisko
Dla zaoszczędzenia miejsca są dostarczane nie złożone, na płasko. Dzięki szerokiej ofercie wielkości nadają się do układania w regałach i do palet. Pudełka doskonale się nadają do wysyłania produktów pocztą czy kurierem.
Parametry
| materiał | tektura falista 3-warstwowa |
| długość | 400 mm |
| długość wewnętrzna | 390 mm |
| szerokość | 200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 189 mm |
| wysokość | 100 mm |
| wysokość wewnętrzna | 92 mm |
| opakowanie | 50 szt. |





