rabat ilościowy
Kartony składane, 5-warstwowe, 800x600x400 mm, opak.15 szt.
nr art.: 115372
571,00 zł bez VATu
702,33 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
485,00 zł
dla 10 opak. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 2 opak.
Opis
- łatwe zestawienie
- odporne na rozdarcie i wilgoć
- niewrażliwe na wahania temperatury
- nadają się w całości do ponownego przetworzenia, przez co chronią środowisko
Dla zaoszczędzenia miejsca są dostarczane nie złożone, na płasko. Dzięki szerokiej ofercie wielkości nadają się do układania w regałach i do palet. Pudełka doskonale się nadają do wysyłania produktów pocztą czy kurierem.
Parametry
| materiał | tektura falista 5-warstwowa |
| długość | 800 mm |
| długość wewnętrzna | 786 mm |
| szerokość | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 586 mm |
| wysokość | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 374 mm |
| opakowanie | 15 szt. |





