Stacje do substancji niebezpiecznych do układania 2 beczek, wys. 1550 mm, stalowa lakierowana.
nr art.: 115382
5 941,00 zł bez VATu
7 307,43 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 240
Opis
- podstawą konstrukcji jest stalowa wanna wychwytowa szczelnie spawana z blachy o grubości 2 mm ze wzmocnionym lamowaniem górnej krawędzi
- drzwiczki dwuskrzydłowe oraz wieko zamykane na zamek cylindryczny (2 klucze)
- lakierowane proszkowo
- ruszt kratowy ocynkowany zanurzeniowo, wymienny
Wykonanie wysokie (wys. 1550 mm) pozwala na przechowywanie beczek na przykład wraz z zamontowaną pompą.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| objętość wychwytu | 240 l |
| długość całkowita | 1420 mm |
| szerokość całkowita | 870 mm |
| wysokość całkowita | 1550 mm |
| wysokość prześwitu | 1205 mm |
| ilość beczek 200 l | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa






