Wózek platformowy ze stali nierdzewnej, składany uchwyt, powierzchnia dł. x szer.: 825 x 520 mm
nr art.: 115383

1 093,00 zł bez VATu
1 344,39 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (17 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 7
Opis
Powierzchnia ładunkowa z gładkiej blachy nierdzewnej 18/0 ze składanym, ergonomicznym uchwytem z rurek nierdzewnych.
Cztery kółka obrotowe, w tym dwa z hamulcem, ogumienie pełne gumowe w kolorze szarym, które nie brudzi podłogi oraz nie zostawia śladów, średnica kół 100 mm, uchwyty z blachy ocynkowanej.
Zastosowanie wózka jest bardzo uniwersalne – w stołówkach, sklepach i biurach, również nadają się do wilgotnych pomieszczeń.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 700 x 520 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| ciężar | 11,5 kg |
| nośność | 100 kg |
| długość | 825 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 520 mm |
| wysokość | 970 mm |
| wysokość podestu | 180 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





