Budka dla palących, 2 ściany boczne z PCV, dach - blacha trapezowa, wys. x szer. x gł. 2360x1720x1580 mm, ocynk + lakier RAL9002
nr art.: 115536

7 739,00 zł bez VATu
9 518,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (13 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 482
Opis
- ocynokowana ogniowo konstrukcja ze słupków stalowych 60x60 mm ze stopkami do montażu
- ściany boczne z PVC o wysokiej jakości oraz poręczami do oparcia
- dach z podwójnej blachy trapezowej z szerokim obramowaniem
Konstrukcja stalowa ocynkowana ogniowo i dodatkowo pomalowana biało-szarym lakierem proszkowym RAL 9002
- z dwiema ściankami bocznymi (na przykład do dostawienia przy ściany budynku)
Dostawa w postaci rozłożonej z instrukcją montażu. Montaż jest łatwy.
Parametry
| powierzchnia | lakier biały |
| ciężar | 208 kg |
| głębokość | 1580 mm |
| głębokość wewnętrzna | 1485 mm |
| szerokość | 1720 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1425 mm |
| wysokość | 2360 mm |
| wysokość prześwitu | 2200 mm |
| ilość ścian bocznych | 2 szt. |
Dokumenty
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia
ciężar
szerokość
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
122681
lakier biały
221 kg
1720 mm
9 243,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
122680
ocynkowany
221 kg
1720 mm
6 772,00 zł
na zamówienie (8 dni)
115535
ocynkowany
208 kg
1720 mm
5 819,00 zł
na zamówienie (8 dni)
122715
ocynkowany
262 kg
2960 mm
8 129,00 zł
na zamówienie (8 dni)
122716
ocynkowany
275 kg
2960 mm
8 999,00 zł
na zamówienie (8 dni)


















