Mata przemysłowa Welding Mat 1,5 x 0,9 m, powierzchnia ognioodporna
nr art.: 115582

782,00 zł bez VATu
961,86 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 9 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 451
Opis
- przystosowane do stanowisk spawalniczych (mata jest testowana pod względem odporności przeciwpożarowej zgodnie z EN13501-1 w klasie Cfl-s1)
- odporna powierzchnia z piramidalnym wzorem
- dolna strona ze spienionego materiału zmniejsza zmęczenie przy długim staniu
- mata ma ukośne krawędzie na całym obwodzie
- powierzchnia jest odporna na bezpośrednie działanie ognia, maty zalecamy na stanowiska, na których pracuje się przede wszystkim w pozycji stojącej z naciskiem na wysoką odporność mechaniczną i niepalność podłoża na przykład przy spawaniu
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | piramidalny |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 55 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar | 8,5 kg |
| ciężar (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| długość | 1500 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 15 mm |














