Mata z tworzyw sztucznych Work-Deck 1,2 x 0,6 m, siatka, odporna na chemikalia
nr art.: 115583

251,00 zł bez VATu
308,73 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 450
Opis
- do wysokich obciążeń
- odporne na chemikalia
Wykonane z polietylenu LDPE, odpornego na większość olejów, kwasów i chemikaliów, przystosowane do pracy w zakresie temperatur -10°C do +60°C. Obciążenie do 400 kg/0,01 m², wytrzymują przejazd wózkiem i urządzeniami techniki manipulacyjnej. Siatka na powierzchni i elastyczny ruszt od spodu zapewniają bardzo dobre usuwanie cieczy i jednocześnie zmniejszają obciążenie nóg i pleców przy długim staniu. Poszczególne płyty są połączone ze sobą tak, że zawsze można je zdemontować w celu umycia albo przemieszczenia.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał | LDPE polietylen o niskiej gęstości |
| powierzchnia | siatka, ruszt |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | -10 °C |
| ciężar | 3,45 kg |
| ciężar (kg/m2) | 4,6 kg/m2 |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 25 mm |












