Platformowy nierdzewny wózek, podwyższona powierzchnia ładunkowa, dł. x szer. 760x440 mm
nr art.: 115595

1 137,00 zł bez VATu
1 398,51 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 18
Opis
Konstrukcja nośna z rurek nierdzewnych z przykręconą platformą z blachy nierdzewnej 18/0. Zwiększona powierzchnia ładunkowa umożliwia wygodne manipulacje z ładunkiem, bez zbędnego obciążania pleców obsługującego. Powierzchnia ładunkowa ma na całym obwodzie lekko uniesione obrzeże w celu zabezpieczenia ładunku przed zsunięciem.
Cztery kółka obrotowe, w tym dwa z hamulcem, ogumienie pełne gumowe w kolorze szarym, które nie brudzi podłogi oraz nie zostawia śladów, średnica kół 100 mm, uchwyty z blachy ocynkowanej. Wózek wyposażony jest w plastikowe pierścienie spełniające rolę zderzaków.
Dostawa w stanie zdemontowanym – łatwy montaż.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 760 x 440 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| ciężar | 10,5 kg |
| nośność | 100 kg |
| długość | 880 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 940 mm |
| wysokość podestu | 470 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa



