Stojak materiałowy z ręczną korbką, wysokość 680-1055 mm
nr art.: 115748
EAN: 4035694011915

1 250,00 zł bez VATu
1 537,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 58
Opis
- regulacja wysokosci przy pomocy korby
- pochylenie 15° i 30°
- spawana konstrukcja stalowa, powierzchnia użytkowa z krawedzią z jednej strony, wysokość krawędzi 22 mm
- malowanie proszkowe w kolorze niebieskim RAL5010, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne
- regulowany pochylenie górnej platformy
- bezstopniowa regulacja wysokości przy pomocy korby, wysokość regulowana jest również przy pełnym obciażeniu
- platforma przykrecona śrubami do podstawy, umożliwiając zamienne rozszerzanie o inne rodzaje platform
- 4 koła obrotowe w tym 2 z hamulcem, na feldze z tworzywa, z łożyskiem kulkowym
- obręcze kółek z gumy termoplastycznej, która nie brudzi podłogi
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 510 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| wysokość (min. - maks.) | 680 - 1055 mm |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 660 - 1035 mm |
| ciężar | 19 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość całkowita | 600 mm |
| średnica koła | 75 mm |
| szerokość całkowita | 415 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








