Kółko skrętne z hamulcem do urządzeń, obudowy z plastiku, śr. 100 mm, z płytką, nośność 110 kg
nr art.: 115891
EAN: 4021885115708
70,00 zł bez VATu
86,10 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 113
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z twardego plastiku
- koła ułożyskowane na łożyskach kulkowych
- z osłoną przed zabrudzeniami
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- wszystkie elementy metalowe są wykonane ze stali nierdzewnej
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
- z podwójnym hamulcem jazdy i skrętu; obrotowa głowica posiada łożyska kulkowe
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 61x51/56x46 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 77 x 67 mm |
| nośność | 110 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 8,1 mm |
| szerkość (bieżnik) | 32 mm |
| wys. montażowa | 137 mm |



