Kółko skrętne z hamulcem do urządzeń, obudowy z plastiku, śr. 125 mm, z górnym otworem, nośność 120 kg
nr art.: 115896
EAN: 4021885115814
74,50 zł bez VATu
91,64 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 113
Opis
- kółko do piasty mocowane jest śrubą z nakrętką
- obudowy kół są wykonane z twardego plastiku
- koła ułożyskowane na łożyskach kulkowych
- z osłoną przed zabrudzeniami
- bieżnik z elastycznej szarej niebrudzącej gumy, która nie pozostawia śladów
- wszystkie elementy metalowe są wykonane ze stali nierdzewnej
- z górnym otworem do mocowani śruby
- obrotowa głowica posiada łożyska kulkowe
- z podwójnym hamulcem jazdy i skrętu
Parametry
| materiał obręczy | szara guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| nośność | 120 kg |
| przesunięcie osi | 43 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 12,5 mm |
| szerkość (bieżnik) | 32 mm |
| wys. montażowa | 161 mm |



