Pojemnik 80 l, do piętrowania U-Rand, dł.xszer.xwys.: 800 x 600 x 220 mm, biały matowy
nr art.: 115901
138,00 zł bez VATu
169,74 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 19 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 177
Opis
Przeznaczone głównie do zastosowania w przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie odpowiednich warunków higienicznych oraz szybkiego czyszczenia pojemników. Wszystkie krawędzie wewnętrzne i zewnętrzne są zaokrąglone co ogranicza powstanie „brudnych kątów”. Kołnierz górny ułatwia ręczne manipulowanie. Pojemniki wykonane są ze spełniającego wymagania higieny polietylenu HDPE, odpornego na temperaturę w przedziale od -30°C do +60°C.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| ciężar | 3,5 kg |
| nośność | 80 kg |
| nośność w stosie | 300 kg |
| pojemność | 80 l |
| długość wewnętrzna | 740 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 540 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 215 mm |
| wysokość zewnętrzna | 220 mm |










