Pojemnik 120 l, do piętrowania U-Rand, dł.xszer.xwys.: 800 x 600 x 320 mm, biały matowy
nr art.: 115902
143,00 zł bez VATu
175,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 31 szt.
Opis
Przeznaczone głównie do zastosowania w przemyśle spożywczym i wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie odpowiednich warunków higienicznych oraz szybkiego czyszczenia pojemników. Wszystkie krawędzie wewnętrzne i zewnętrzne są zaokrąglone co ogranicza powstanie „brudnych kątów”. Kołnierz górny ułatwia ręczne manipulowanie. Pojemniki wykonane są ze spełniającego wymagania higieny polietylenu HDPE, odpornego na temperaturę w przedziale od -30°C do +60°C.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| ciężar | 4,3 kg |
| nośność | 120 kg |
| nośność w stosie | 300 kg |
| pojemność | 120 l |
| długość wewnętrzna | 740 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 540 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 315 mm |
| wysokość zewnętrzna | 320 mm |










