Obrotowy pojemnik do piętrowania DSBN, pojemność 25 l, dł.xszer.xwys.: 600x400x150 mm, niebieski
nr art.: 115906
29,90 zł bez VATu
36,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 76 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 180
Opis
Puste pojemniki można wkładać jeden w drugi i oszczędzić w ten sposób do 65% przestrzeni. Po obróceniu o 180° można pełne pojemniki układać na sobie. Pojemniki wykonane są ze spełniającego wymagania higieniczne polietylenu HDPE, odpornego na temperaturę w przedziale od -30°C do +60°C. Dostępne w kolorze niebieskim.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| ciężar | 1,5 kg |
| nośność | 25 kg |
| nośność w stosie | 300 kg |
| pojemność | 25 l |
| długość wewnętrzna | 482 mm |
| długość zewnętrzna | 600 mm |
| szerokość wewnętrzna | 365 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 147 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |










