Paleta higieniczna H1 z tworzywa sztucznego , dł.x szer.x wys.: 1200 x 800 x 160 mm, szara

Opis
Palety przeznaczone są w szczególności dla branzy farmaceutycznej oraz chemicznej z uwagi na rygorystyczne przepisy prawne. Palety mają idealnie gładką powierzchnię, która zapewnia łatwość czyszczenia.
- standard europejski przy transportowaniu żywności
- wykonane ze spełniającego wymogi higieny polietylenu HDPE
- odporne na temperaturę w zakresie od -40°C do +70°C
- perforowanie powierzchni nośnej palety obniża jej wagę i jednocześnie umożliwia cyrkulacje powietrza w czasie procesu schładzania produktów spożywczych, itp.
- blokujące występy o wysokości 7 mm, umieszczone na obwodzie i w środku palety
- występy są wymiarowo kompatybilne z pojemnikami transportowymi EURO i E2, E3 i przeciwdziałają ich przemieszczaniu się na palecie
- ze względu na zwiększone wymagania dotyczące higieny wszystkie profile są zamknięte włącznie z dolną częścią płóz
- dostarczamy w kolorze jasnoszarym
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | HDPE polietylen o wysokiej gęstości |
| powierzchnia | perforowana |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 18 kg |
| nośność dynamiczna | 1250 kg |
| nośność statyczna | 5000 kg |
| nośność w regale | 1000 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 160 mm |








