Kosz stojący z popielnicą MARCO, stal lakierowana czarna, pojemność 34 l, wysokość 690 mm
nr art.: 115914

249,00 zł bez VATu
306,27 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 493
Opis
- pokrywa z blachy nierdzewnej z wyjmowaną kratką spełnia funkcję popielniczki
- pierścień gumowy na krawędzi dolnej chroniący posadzkę przed uszkodzeniem
- boczny otwór wrzutowy o krawędzi ostrej
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 3,42 kg |
| pojemność | 34 l |
| średnica | 300 mm |
| wysokość | 690 mm |














