Kosz na odpady Fireguard z pokrywą przeciwpożarową, stal nierdzewna, pojemność 30 l
nr art.: 115917

119,00 zł bez VATu
146,37 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 21 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 494
Opis
Kosz ma specjalnie przygotowaną pokrywkę, która posiada funkcję samogaszącą dzięki czemu zapobiega paleniu się wewnątrz pojemnika. W przypadku pożaru wewnątrz pojemnika wznoszące się spaliny gromadzone są w specjalnie uwypuklonej pokrywie i nie pozwalają na dalsze dostawanie się tlenu przez otwór. W ten sposób ogień sam się ugasi.
- stal nierdzewna o gr. 0,4 mm, połysk
- możliwość użytkowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
- antypoślizgowa gumowa podstava, poprawiająca stabilność kosza, chroni podłogę przed porysowaniem
Parametry
| kolor | stal nierdzewna błyszcząca ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 2,86 kg |
| pojemność | 30 l |
| średnica | 240 mm |
| wysokość | 720 mm |













