Wózek na tablety, 32 przedziałów, szer.x gł.x wys.: 730x440x1050 mm, kolor drzwi szary RAL7035


Opis
Bardzo praktyczne urządzenie do przechowywania tabletów, z funkcją doładowywania baterii. Odpowiednie do sal konferencyjnych, szkół, bibliotek, centrów szkoleniowych oraz biur.
- pojemność 32 tablety + 1 notebook
- podwójny system zabezpieczenia przed przepięciem i przeciążeniem systemu
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wózek posiada wkłady wykonane z pianki niepalnej, do układania tabletów lub smartphonów. Maksymalny wymiar dla jednego tabletu 12x205x295 mm (12,2''). Dla ułatwienia orientacji przegrody są ponumerowane. Każdy port USB jest wyposażony w diodę LED sygnalizującą prawidłowe podłączenie.
W części górnej wózka umieszczona jest półka (100x340x520 mm) z gniazdem do ładowania notebooku. Elementem dostawy są dwa przewody: z wyjściem IEC C5 i IEC C7. Przewód łączący o długości 3 m. Uchwyt do nawinięcia przewodu zasilającego.
Wózek jest wyposażony w system czasowego ograniczenia (5 godzin) ładowania jednego urządzenia. System ten zabezpiecza akumulator urządzenia i jednocześnie powoduje oszczędzanie energii elektrycznej.
Uchwyty manipulacyjne po obu stronach wózka. Cztery obracające się kółka o średnicy 100 mm, w tym dwa wyposażone w hamulec. Obręcze kół z szarej gumy niebrudzącej posadzki. Dolne narożniki wózka wyposażone w zderzaki gumowe. Szafka wyposażona w zamek dwupunktowy. Na górnej powierzchni wózka zainstalowana jest płyta z melaminy o zaokrąglonych narożnikach. Wystarczającą wentylacje zapewnia perforacja korpusu wózka. Konstrukcja metalowa wózka jest proszkowo lakierowana.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 57 kg |
| głębokość | 440 mm |
| szerokość całkowita | 770 mm |
| wysokość | 1050 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 33 szt. |
| ilość schowków w słupie | 16 szt. |
















