Szafa na narzędzia CNC, dł. x wys.: 738x1950 mm, drzwi dwuskrzydłowe, kolor szary RAL7035
nr art.: 116050

3 812,00 zł bez VATu
4 688,76 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 377
Opis
Masywna spawana stalowa obudowa, lakierowana lakierem proszkowym. Boczne wewnętrzne ścianki są perforowane dla zmiennego umieszczenia osprzętu - nośników i ramek łoży, szuflad lub półek standardowych. Szuflady ze względu na zachowanie stabilności i mechanizm blokady można montować tylko do wysokości 800 mm. Szafy dostarczamy bez wyposażenia, mozna je zamówić oddzielnie.
Szafy są zamykane standardowymi, dwuskrzydłowymi drzwiami z blachy.
Na zamówienie możemy skonfigurować indywidualny zestaw wyposażenia szafy.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | drzwi dwuskrzydłowe |
| ciężar | 83 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość | 738 mm |
| głębokość | 655 mm |
| wysokość | 1950 mm |






