Szafa chemiczna ze stali nierdzewnej, 1 podłogowa i 4 półkowe wanienki , wys.x szer.x gł. 1990x1000x435 mm
nr art.: 116181

6 763,00 zł bez VATu
8 318,49 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 250
Opis
- wykonane z dobrej jakościowo blachy nierdzewnej klasy AISI 304 (DIN 1.4301)
- odporne na wilgoć, antymagnetyczne, chemicznie odporne, nadają się do przechowywania żywności i kwasów
- krzydłowe wzmocnione drzwi z trzypunktowym zamkiem zapadkowym, w części dolnej i górnej kratka wentylacyjna
- z podłogową wanną wychwytową
- standardowo wyposażone w przestawialne wanienki półkowe o nośności 25 kg
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| wykonanie | drzwi dwuskrzydłowe |
| pojemność półki - wanienki | 13 l |
| pojemność wanny podłogowej | 13 l |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 4 szt. |







