Kosz LUKAS zewnętrzny stalowy, na łukowej ramie, pojemność 18 l, wysokość 1060 mm, kolor zielony
nr art.: 116218

688,00 zł bez VATu
846,24 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 504
Opis
Pojemnik na odpadki z perforowanej blachy ocynkowanej o gr. 1,0 mm jest zawieszony na łukowej ramie z masywnej rury ocynkowanej. Dla ułatwienia opróżniania pojemnik jest przechylny w położeniu prostopadłym, zabezpieczany zamkiem trójkątnym.
Rama zaopatrzona jest w stopki służące do przymocowania pojemnika do podłoża za pomocą śrub. Całość jest dodatkowo pokryta lakierem proszkowym – pojemnik i daszek w kolorze zielonym, rama w czarnym.
Rama zaopatrzona jest w stopki służące do przymocowania pojemnika do podłoża za pomocą śrub. Całość jest dodatkowo pokryta lakierem proszkowym – pojemnik i daszek w kolorze zielonym, rama w czarnym.
Parametry
| kolor | zielony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 9,2 kg |
| pojemność | 18 l |
| głębokość | 250 mm |
| szerokość | 330 mm |
| wysokość | 1060 mm |




